Baza wiedzy

W nowoczesnych, rozwiniętych społeczeństwach wszechstronnie pojmowane aktywność fizyczna i sport są wyraźnie akcentowanymi wartościami kulturowymi, mającymi wpływać pozytywnie na rozwój człowieka, jego zdrowie i jakość życia. Są ważną płaszczyzną procesów edukacyjnych i socjalizacyjnych, wprowadzających do życia i funkcjonowania w społeczeństwie.

Udostępniamy Państwu filmy szkoleniowe z konferencji szkoleniowych dotyczących gier zespołowych i sportów rakietowych. Są one dostępne na naszym kanale na YouTube, na który serdecznie zapraszamy: https://www.youtube.com/channel/UC4m_K3VPRozkMWGg1j-5zSQ

 

Natomiast w zakładce Do pobrania znajdują się przykładowe scenariusze zajęć do wykorzystania na zajęciach JuniorSport i nie tylko!

 

Przygotowaliśmy również filmy instruktażowe prezentujące ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i rozluźniające. Oto ich lista.

 

Poniżej znajdą Państwo wybrane rozdziały poradnika metodycznego przeznaczonego dla projektu JuniorSport.

Dokumentacja programu JuniorSport podzielona została na kilkadziesiąt działów według kategorii sportowych. Wybierz interesujący Cię dział i kliknij, aby pobrać.

Kompletny podręcznik znajduje się w materiałach do pobrania.


Otwórz podręcznik w przeglądarce issuu.com!